De Internetbode meldt dat de vijf filialen van Euronics voorlopig zijn gesloten. Ook de vestiging in de gemeente Drimmelen, aan de Madese Schoolstraat, is dicht. Er zou geen sprake zijn van een faillissement en er wordt gehoopt op een doorstart.
De sluiting zou te maken hebben met betalingsachterstanden van de eigenaar van de vijf winkels: de Smart Retail Group. De franchiseorganisatie van Euronics gaat onderzoeken of de vijf winkels een doorstart kunnen maken op individuele basis. Andere vestigingen van Euronics hebben niets met de problemen te maken omdat dezen worden gerund door zelfstandige franchiseondernemers.
Hoewel de voorraden in de vijf zaken, waaronder die in Made, al zouden zijn weggehaald door de distributeur, hoopt Euronics op een snelle doorstart. Volgens United Retail, eigenaar van de formule Euronics, zijn de winkels zeker levensvatbaar.