Ferry en Jay doen een topjob!

Ferry en Jay doen een topjob!

Vanmiddag staken Ferry en Jay, cliënten van TopJob-Amerstreek, de handen uit de mouwen bij de zwemput tussen Hooge en Lage Zwaluwe. TopJob is een dagbestedings-initiatief voor mensen met een beperking en/of afstand tot de arbeidsmarkt. Samen met initiatiefnemer Wendy en stagiaire Fleur, ruimden Ferry en Jay zwerfvuil op bij de zwemput met door de gemeente beschikbaar gestelde materialen zoals papiergrijpers.

De helpende handen komt voor de organisatie van de Nieuwjaarsduik uiteraard op een geweldig moment. Bij monde van John van der Made sprak deze organisatie dan ook hun grote dank uit. De Nieuwjaarsduik is op 1 januari om 13.00 uur.

Meer info over de Nieuwjaarsduik via:  https://www.facebook.com/pages/category/Local—Travel-Website/De-Put-Lage-Zwaluwe-391897854659226/

Beelden bij dit artikel